Dvůr

Prostor skvělý pro koncerty, festivaly, narozeninové oslavy a další společenské či kulturní akce


 

Dvůr je venkovní uzavřený prostor mezi zimní jízdárnou, španělskou konírnou a horními konírnami v předzámčí. Prostor lze velmi jednoduše obsloužit jedním vstupem / pokladnou, a to průchodem kolem hlavní pokladny zámku. Dále je zde samostatná brána pro zásobování či návoz hudební aparatury a vstupu kapel. Navíc možné pronajmout i zázemí pro vystupující účinkující (max. 3 šatny vč. WC a kuchyňského koutu).

Přístup je bezbariérový a společně s okolními prostory poskytuje dostatek kapacity i pro velké akce. Od května do října bývá na dvoře postaveno podium 6x7m se střechou. Ke každé veřejné akci je nutné požárního a bezpečnostního dozoru.

Přímo ze Dvora jsou přístupné hlavní zámecké toalety s kapacitou 800 osob.

Samotný dvůr má evakuační kapacitu 700 osob na sezení či stání.

Dvůr je osvětlen, je zde přívod vody, odpadů a elektřina 1x63A + 4x32A.

Zásobování je možné mimo centrální areál zámku.  Vše po předchozí dohodě a osobním jednání se zástupci správy Státního zámku Valtice.

Kapacita: 700 osob 

Velikost:  celkový rozměr dvora 1800 m2, pronajmutelná část 900 m2,  20 m x 45 m

Cena pronájmu

  • komerční pronájmy prostoru dvora - 20 000 Kč vč. DPH / 24 hodin, cena zahrnuje pouze nájem, další služby dle rozsahu a náročnosti akce, požadavků organizátora na zajištění služeb a pronájem mobiliáře budou účtovány individuálně
  • komerční pronájmy prostoru dvora, vč. využití zastřešeného pódia - od května do září - 30 000 Kč vč. DPH / 24 hodin, cena zahrnuje pouze nájem dvora a zastřešeného pódia (6x7 metru), další služby dle rozsahu a náročnosti akce, požadavků organizátora na zajištění služeb a pronájem mobiliáře budou účtovány individuálně
  • pronájem nad 48 hodin je osvobozen od DPH