Nádvoří zámku Valtice bude dva večery patřit Miroslavu Donutilovi

Prvního a druhého srpna bude vnitřní nádvoří zámku Valtice hostit vystoupení pana Miroslava Donutila. První srpnový večer se ponese v duchu oblíbených otázek, neboli Ptejte se mě, na co chcete, já na co chci, odpovím. Další večer bude na programu hra se zpěvy s podtitulem Cestou necestou.

Tento populární herec zde již vystupoval také v loňském roce, kdy kapacitu nádvoří zcela vyprodal a představení se těšilo mnoha kladným ohlasům. Návštěvníky loňského vystoupení byli jak obyvatelé Valtic, tak turisté.

„Právě úspěch loňského vystoupení pana Donutila na nádvoří zámku Valtice nás vedl k opětovnému jednání a jsme velmi rádi, že v letošním roce můžeme uspořádat hned dva hezké večery s panem Donutilem,“ říká kastelán valtického zámku Richard  Svoboda.

Oba večery se budou konat na vnitřním nádvoří zámku. Program začíná v 19:00 a hlavního aktéra doplní cimbálová muzika, která na správné moravské akci nesmí chybět. Prvního srpna to bude cimbálová Veroniky Svačinové a druhý den pak hodonínská kapela Dur. Kapely dokreslí také závěr večera, na místě bude možnost nákupu valtických vín, grilovaných specialit a dalšího občerstvení.

Vstupenky na představení je možné koupit v předprodeji na webových stránkách www.zamek-valtice.cz nebo na pokladně zámku Valtice za cenu 300,- Kč, na místě potom za 400,- Kč.