Zimní jízdárna

Ideální prostor pro koncerty, kulturní eventy, konference, kongresy, veletrhy a plesy

Zimní jízdárna primárně slouží partnerům projektu NCDT k pořádání společenských, kulturních, vzdělávacích a vědeckých akcí. V nevyužitém čase je možné zázemí využít i aktivitám ostatních nekomerčních a komerčních subjektů.

Jízdárna je vybavena samostatným cateringovým zázemím, zázemím pro umělce, šatnou a přímým přístupem k toaletám. Jízdárna má až 4 vchody – pro umělce, zásobování, catering a hlavní vstup přes areál zámku. Součástí prostoru jsou i 2 balkony se 3 salónky se samostatných vchodem. Další součástí je salónek nad jízdárnou s přilehlou balustrádou, rovněž se samostatným přístupem ze zámeckého dvora.

Prostor je plně bezbariérový.

Prostor je vystrojen výkonným vytápěním i vzduchotechnikou, kapacitním rozvodem elektřiny (až 8x 400 V x 32A) pro jakékoliv ozvučení a osvětlení.

K dispozici je 800 ks židlí, 50 ks mobilních pódiových dílů 2 x 1 m, bistro stolky, základní ozvučení, plátno a projektor.

Kapacita: max. 800 míst k sezení při divadelním uspořádání; max. 1 200 míst na stání

Velikost: 17 m x 62 m a výška 8,7 m 

Cena pronájmu: 

  • svatební hostiny - 50 000 Kč vč. DPH / 24 hodin, cena zahrnuje nájem, provoz toalet, energie, vodu, úklid, technické zajištění akce
  • svatební hostiny při současném pronájmu zámecké kaple - 53 000 Kč vč. DPH  / 24 hodin , cena zahrnuje nájem Zimní jízdárny (24 hodin) a Zámecké kaple (1 hodina), provoz toalet, energie, vodu, úklid, technické zajištění akce ve dnech neděle až pátek, 58 000 Kč vč. DPH v sobotu
  • jiné komerční pronájmy - 70 000 Kč vč. DPH / 24 hodin, cena zahrnuje pouze nájem, další služby dle rozsahu a náročnosti akce, požadavků organizátora na zajištění služeb a pronájem mobiliáře budou účtovány individuálně
  • pronájem nad 48 hodin je osvobozen od DPH

Prohlídka prostor a osobní jednání ve věci pronájmu prostor v areálu Státního zámku Valtice je možné každý čtvrtek mezi 9 a 17 hodinou, vždy po předchozí dohodě se Správou zámku. Dotazy ke svatebním obřadům a hostinám, i rezervace pro obhlídky prosím pište na e-mail valtice@npu.cz.