Valtice

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnešní návštěvní doba

Od 10. září platí pro návštěvníky povinnost nosit roušky v interiérech památek. Každý den - komentované prohlídky: hlavní okruh, malý okruh (nově otevřený Knížecí byt); výstava kostýmů Marie Terezie. O víkendech Tajuplný svět v Žabím sklepě.

Zavřít

Svatby a pronájmy

Uspořádání jedinečné události v památce UNESCO

Unikátní prostory zámku Valtice skýtají možnosti pro pořádání společenských a kulturních událostí, svateb, firemních večírků, oslav či konferencí i focení v nádherných interiérech a exteriérech.

Přímo v areálu zámku je hned několik prostor a další možnosti jsou v přilehlých saletách (Kolonáda na Rajstně, Rendez-vous, Belveder).

Statut národní kulturní památky a památky UNESCO vyžaduje zvláštní zacházení a organizační postupy, proto všechny pořádané akce podléhají bezprostřední kontrole Správy státního zámku. Správa státního zámku Valtice si vyhrazuje právo schválit organizaci a průběh akce.

Prohlídka prostor a osobní jednání ve věci pronájmu prostor v areálu Státního zámku Valtice je možné každý čtvrtek mezi 9 a 17 hodinou, vždy po předchozí dohodě se Správou zámku. Dotazy ke svatebním obřadům a hostinám, i rezervace pro obhlídky prosím pište na e-mail valtice@npu.cz.

Možné prostory: